Начало Културни събития Х международен хоров фестивал „Черноморски звуци“
Хоров фестивал Балчик4

Х международен хоров фестивал „Черноморски звуци“

ПРОГРАМА

СЦЕНА НА ОТКРИТО ПРЕД ТИЦ „МЕЛНИЦАТА“

2-ри юни /сряда/ 19:00 часа
Смесен хор „Черноморски звуци“, гр. Балчик, Диригент: Валентина Георгиева
Вокална студия „Baby voices“, гр. Балчик, Диригент: Валентина Георгиева
Джаз формация „Добрич“, гр. Добрич, ръководител: Атанас Атанасов
Top Shelf Vocal, Los Angeles, California, USA, Диригент: Aaron Schumacher
Пряко включване от Дом на културата „Средец“, гр. София
Камерна хорова формация „Гласовете на Орфей“, гр. София, Диригент: Венеция Караманова
Детски хор на Българското национално радио, гр. София, Главен диригент: Венеция Караманова, Диригент: Михаела Котева
Хор „Ваня Монева“, гр. София, Диригент: Ваня Монева

3-ти юни /четвъртък/ 11:00 часа
Женски народен хор „Цветница“, гр. Варна, Диригент: Атанас Илиев
Choir Gruppo Costumi Tradizionali Bisiachi, Turriaco, Friuli Venezia Giulia, Italy, Диригент: Caterina Biasiol
Male vocal group „Pannonica“, Zrenjanin, Serbia, Диригент: Zorica Kozlovački
Дамски хор „Библиофония“, гр. Стара Загора, Диригент: Дончо Донев
Vocal Quartet „Vita Brevis“, Zrenjanin, Serbia, Диригент: Zorica Kozlovački
Хор „Алабреа“, гр. София, Диригент: Атанаска Попова
Дамски хор „Благовестие“ при храм „Рождество на Пресвета Богородица“, гр. Поморие, Диригент: Йорданка Панчева-Туджарова
Дамска хорова формация „Мистика“, гр. Добрич, Диригент: Росица Дурмушлийска
Женски хор „Христина Морфова“ при НЧ „Д-р Петър Берон-1926“, гр. София, Диригент: Таня Никлева-Владева
Дамски камерен хор „Лира“, гр. Благоевград, Диригент: Галина Попова
Камерна формация „Te Deum Аdoramus“, гр. София, Диригент: Теодора Димитрова

3-ти юни /четвъртък/ 17:00 часа
Вокална школа „Септима“ при НЧ „Васил Левски-1959“, гр. Балчик, Ръководител: Марина Морозова
Mixed Choir I.D. Chirescu, Cernavoda, România, Диригент: Manuel Vasile Bălănică
Хор „Ave Musica“, гр. София, диригент: Таня Никлева-Владева
Академичен хор „Света Параскева“ при Национална художествена академия, гр. София, Диригент: Галина Луканова
Смесен хор „Петко Стайнов“ при НЧ „Искра-1860“, гр. Казанлък, Диригент: Младен Станев
Смесен хор „Морски звуци“, гр. Варна, Диригент: Росица Щерева
Камерна формация „Music and Joy“, гр. Балчик, Диригент: Валентина Георгиева
Академичен хор „Сексагинта приста“ при Русенски университет, гр. Русе, Диригент: Пламен Георгиев
The Concert Choir and Chamber Singers, Hanover Collage, Indiana, USA, Диригент: Мадлен Бъчварова
Академичен смесен хор „Ангел Манолов“, гр. София, Диригент: Дарена Попова
3-ти юни /четвъртък/
19:00 часа
Самостоятелен концерт на „Mariya’s voices“ и „Another World“, гр. София

4-ти юни /петък/ 11:00 часа
Хор на софийските момчета, гр. София, Диригент: Адриана Благоева
Детски хор „Милка Стоева“, гр. Бургас, Диригент: Светла Стоева
Choir of the Pedagogical University, Sombor, Serbia, Диригент: Биљана Јеремић
Детски хор „Маестро Захари Медникаров“, гр. Добрич, Диригент: Росица Дурмушлийска
Средношколски смесен хор при СУ „Отец Паисий“, гр. Враца, Диригент: Момчил Томов
Chamber choir „Portamento“, Starachowice, Poland, Диригент: Bożena Magdalena Mrózek
Вокална формация „Морски песъчинки“, гр. Бургас, Диригент: Милена Добрева
Вокален ансамбъл „Фортисимо“, гр. Бургас, Диригент: Милена Добрева
Хор на варненските момчета и младежи при Хорова школа „Проф. Марин Чонев“, гр. Варна, Диригент: Дарина Кроснева
Детски хор „Дунавски вълни“ при ОбДЦКИ, гр. Русе, Диригент: Весела Тодорова
Skowronki Girls’ Choir, Poznan, Poland, Диригент: Alicja Szeluga
Детски народен хор при СУ за ХНИ „Константин Преславски“, гр. Варна, Диригент: Петя Драгнева

4-ти юни /петък/ 17:00 часа
Вокален ансамбъл „Езерец“, гр. Благоевград, Диригент: Илиян Юручки
Sedyanka Choir Aarhus, Denmark, Диригент: Михаил Делчев
Perunika Choir, Stockholm, Sweden, Диригент: Михаил Делчев
Devoyka Choir, Superior Conservatory of Music of the Canary Islands, Диригент: Николета Попова
Дамска вокална студия „Аойда“, гр. Ловеч, Диригент: Теодора Николова
Junges Ensemble Dresden, Germany, Диригент: Jurgita Cesonute
Академичен смесен хор „Гаудеамус“, гр. Пловдив, Диригент: Весела Гелева
Boğaziçi Jazz Choir, Istanbul, Turkey, Диригент: Masis Aram Gözbek
Collegium Muzicum Berlin, Germany, Диригент: Донка Митева
The University of Primorska Academic choir, Koper, Slovenia, Диригент: Ambroz Copi
Boğaziçi Youth Choir, Istanbul, Turkey, Диригент: Masis Aram Gözbek
Детски хор „Добри Христов“ при ЦПЛР-ОДК, гр. Варна, Диригент: Галина Станишева

4-ти юни /петък/ 19:00 часа
Концерт от гр. Пловдив
Вокална група при ЧОУ „Питагор“, гр. Пловдив, Диригент: Атанаска Попова
Хор на НУМТИ, гр. Пловдив, Диригент: Николета Енева
Хор „Детска китка“, гр. Пловдив, Диригент: Яна Делирадева
Камерен хор „Иван Спасов“, гр. Пловдив, Диригент: Гергана Люцканова-Петрова
Хор на пловдивските момчета „Стефка Благоева“, гр. Пловдив, Диригент: Милка Толедова
Хор на пловдивските младежи „Стефка Благоева“, гр. Пловдив, Диригент: Борислава Благоева
Женски хор „Тримонциум“, гр. Пловдив, Диригент: Ваня Атанасова

5-ти юни /събота/ 11:00 часа
Концерт на сцена „Розариум“, ДКИ „Двореца“ – Балчик

5-ти юни /събота/ 19:00 часа
Гала концерт

Всички концерти ще се излъчват на живо във фейсбук страницата на фестивала

  • Град:

    Балчик

  • Адрес:

    Туристическия информационен център „Мелницата“

Програма на събитието

2-ри юни /сряда/

19:00 -
Сцена на открито пред ТИЦ "Мелницата"
Смесен хор „Черноморски звуци“, гр. Балчик, Диригент: Валентина Георгиева Вокална студия „Baby voices“, гр. Балчик, Диригент: Валентина Георгиева Джаз формация „Добрич“, гр. Добрич, ръководител: Атанас Атанасов Top Shelf Vocal, Los Angeles, California, USA, Диригент: Aaron Schumacher Пряко включване от Дом на културата „Средец“, гр. София Камерна хорова формация „Гласовете на Орфей“, гр. София, Диригент: Венеция Караманова Детски хор на Българското национално радио, гр. София, Главен диригент: Венеция Караманова, Диригент: Михаела Котева Хор „Ваня Монева“, гр. София, Диригент: Ваня Монева

3-ти юни /четвъртък/

11:00 -
Женски народен хор „Цветница“, гр. Варна, Диригент: Атанас Илиев Choir Gruppo Costumi Tradizionali Bisiachi, Turriaco, Friuli Venezia Giulia, Italy, Диригент: Caterina Biasiol Male vocal group „Pannonica“, Zrenjanin, Serbia, Диригент: Zorica Kozlovački Дамски хор „Библиофония“, гр. Стара Загора, Диригент: Дончо Донев Vocal Quartet „Vita Brevis“, Zrenjanin, Serbia, Диригент: Zorica Kozlovački Хор „Алабреа“, гр. София, Диригент: Атанаска Попова Дамски хор „Благовестие“ при храм „Рождество на Пресвета Богородица“, гр. Поморие, Диригент: Йорданка Панчева-Туджарова Дамска хорова формация „Мистика“, гр. Добрич, Диригент: Росица Дурмушлийска Женски хор „Христина Морфова“ при НЧ „Д-р Петър Берон-1926“, гр. София, Диригент: Таня Никлева-Владева Дамски камерен хор „Лира“, гр. Благоевград, Диригент: Галина Попова Камерна формация „Te Deum Аdoramus“, гр. София, Диригент: Теодора Димитрова
17:00 -
Вокална школа „Септима“ при НЧ „Васил Левски-1959“, гр. Балчик, Ръководител: Марина Морозова Mixed Choir I.D. Chirescu, Cernavoda, România, Диригент: Manuel Vasile Bălănică Хор „Ave Musica“, гр. София, диригент: Таня Никлева-Владева Академичен хор „Света Параскева“ при Национална художествена академия, гр. София, Диригент: Галина Луканова Смесен хор „Петко Стайнов“ при НЧ „Искра-1860“, гр. Казанлък, Диригент: Младен Станев Смесен хор „Морски звуци“, гр. Варна, Диригент: Росица Щерева Камерна формация „Music and Joy“, гр. Балчик, Диригент: Валентина Георгиева Академичен хор „Сексагинта приста“ при Русенски университет, гр. Русе, Диригент: Пламен Георгиев The Concert Choir and Chamber Singers, Hanover Collage, Indiana, USA, Диригент: Мадлен Бъчварова Академичен смесен хор „Ангел Манолов“, гр. София, Диригент: Дарена Попова 3-ти юни /четвъртък/ 19:00 часа Самостоятелен концерт на „Mariya's voices“ и „Another World“, гр. София

4-ти юни /петък/

11:00 -
Хор на софийските момчета, гр. София, Диригент: Адриана Благоева Детски хор „Милка Стоева“, гр. Бургас, Диригент: Светла Стоева Choir of the Pedagogical University, Sombor, Serbia, Диригент: Биљана Јеремић Детски хор „Маестро Захари Медникаров“, гр. Добрич, Диригент: Росица Дурмушлийска Средношколски смесен хор при СУ „Отец Паисий“, гр. Враца, Диригент: Момчил Томов Chamber choir „Portamento“, Starachowice, Poland, Диригент: Bożena Magdalena Mrózek Вокална формация „Морски песъчинки“, гр. Бургас, Диригент: Милена Добрева Вокален ансамбъл „Фортисимо“, гр. Бургас, Диригент: Милена Добрева Хор на варненските момчета и младежи при Хорова школа „Проф. Марин Чонев“, гр. Варна, Диригент: Дарина Кроснева Детски хор „Дунавски вълни“ при ОбДЦКИ, гр. Русе, Диригент: Весела Тодорова Skowronki Girls’ Choir, Poznan, Poland, Диригент: Alicja Szeluga Детски народен хор при СУ за ХНИ „Константин Преславски“, гр. Варна, Диригент: Петя Драгнева
17:00 -
Вокален ансамбъл „Езерец“, гр. Благоевград, Диригент: Илиян Юручки Sedyanka Choir Aarhus, Denmark, Диригент: Михаил Делчев Perunika Choir, Stockholm, Sweden, Диригент: Михаил Делчев Devoyka Choir, Superior Conservatory of Music of the Canary Islands, Диригент: Николета Попова Дамска вокална студия „Аойда“, гр. Ловеч, Диригент: Теодора Николова Junges Ensemble Dresden, Germany, Диригент: Jurgita Cesonute Академичен смесен хор „Гаудеамус“, гр. Пловдив, Диригент: Весела Гелева Boğaziçi Jazz Choir, Istanbul, Turkey, Диригент: Masis Aram Gözbek Collegium Muzicum Berlin, Germany, Диригент: Донка Митева The University of Primorska Academic choir, Koper, Slovenia, Диригент: Ambroz Copi Boğaziçi Youth Choir, Istanbul, Turkey, Диригент: Masis Aram Gözbek Детски хор „Добри Христов“ при ЦПЛР-ОДК, гр. Варна, Диригент: Галина Станишева
19:00 -
Концерт от гр. Пловдив
Вокална група при ЧОУ „Питагор“, гр. Пловдив, Диригент: Атанаска Попова Хор на НУМТИ, гр. Пловдив, Диригент: Николета Енева Хор „Детска китка“, гр. Пловдив, Диригент: Яна Делирадева Камерен хор „Иван Спасов“, гр. Пловдив, Диригент: Гергана Люцканова-Петрова Хор на пловдивските момчета „Стефка Благоева“, гр. Пловдив, Диригент: Милка Толедова Хор на пловдивските младежи „Стефка Благоева“, гр. Пловдив, Диригент: Борислава Благоева Женски хор „Тримонциум“, гр. Пловдив, Диригент: Ваня Атанасова

5-ти юни /събота/

11:00 -
Концерт на сцена „Розариум“, ДКИ „Двореца“ - Балчик
19:00 -
Гала концерт

Дата

02. - 05.юни.2021
Изтекло събитие!

Вход

Свободен

Локация

Балчик

Организатор

Сдружение Музикален свят - Балчик
  • Град:

    Балчик

  • Адрес:

    Туристическия информационен център „Мелницата“