Киномания 2021

16 ноември-05.12.2021

 

Програма

вторник, 16.11.2021

Люмиер 19:00 Френският бюлетин на Либърти, Канзас Ивнинг Сън /The French Dispatch, 107’

четвъртък, 18 ноември 2021

НДК, Зала 1 19:00 Паралелни майки / Madres paralelas, 120’

петък, 19.11.2021

Одеон 18:30 Река / River, 75’
Одеон 20:00 Между два свята / Ouistreham, 106’
Люмиер 19:00 Анет / Annette, 141’
Влайкова 19:30 Респект / Respect, 145’

събота, 20.11.2021

Люмиер 12:30 Диаболичните / Led Diaboliques, 117’
Люмиер 15:00 Фортунела / Fortunella 101’
Люмиер 17:00 Островът на Бергман / Bergman Island, 112’
Люмиер 19:30 На ръба на риска / Cliff Walkers, 120’
Euro Cinema 14:15 Любов моя, помогни ми / Amore mio aiutami, 122’
Euro Cinema 16:30 Най-лошата личност на света / The Worst Person in the World, 127’
G8 14:45 Сърцето ми танцува / Explota Explota, 116’
G8 17:00 Анет / Annette, 141’
Одеон 15:00 Брак по италиански / Matrimonio all’italiana, 102’
Одеон 17:00 Герой / A Hero, 127’
Одеон 19:30 Респект / Respect, 145’
Влайкова 15:30 Сияние на жена / Clair de femme, 98’
Влайкова 19:30 Уестсайдска история / West Side Story, 153’
Дом на киното 16:30 Наелектризиращият живот на Луис Уейн /The Electrical Life of Louis Wain, 111’
Дом на киното 18:45 Паралелни майки / Madres paralelas, 120’
НДК, Зала 1 18:00 Маестро Енио Мориконе / Ennio: The Maestro, 168’
Френски институт 19:00 Кръстоносният поход / La Croisade, 67’

неделя, 21.11.2021

Люмиер 13:00 Брак по италиански / Matrimonio all’italiana, 102’
Люмиер 15:00 Сияние на жена / Clair de femme, 98’
Люмиер 17:00 Кулинарно пътуване из Гърция / The Trip To Greece, 103’
Люмиер 19:00 Герой / A Hero, 127’
Euro Cinema 14:15 Кръстоносният поход / La Croisade, 67’
Euro Cinema 15:45 Анет / Annette, 141’
Дом на киното 14:15 На ръба на риска / Cliff Walkers, 120’
Дом на киното 16:30 Респект / Respect, 145’
G8 14:15 Любов моя, помогни ми / Amore mio aiutami, 122’
G8 16:30 Царят на смеха / Qui rido io, 133’
Одеон 14:45 Фортунела / Fortunella 101’
Одеон 16:45 Сърцето ми танцува / Explota Explota, 116’
Одеон 19:00 Паралелни майки / Madres paralelas, 120’
НДК, Зала 1 19:00 Добрият шеф / El Buen patron, 120’
Френски институт 19:00 Любовите на Анаис / Les Amours d’Anaïs, 98’
Влайкова 20:00 Най-лошата личност на света / The Worst Person in the World, 127’

понеделник, 22.11.2021

Одеон 18:00 Младите любовници / Les Jeunes amants, 112’
Одеон 20:00 Кулинарно пътуване из Гърция / The Trip To Greece, 103’
Дом на киното 18:15 Островът на Бергман / Bergman Island, 112’
Дом на киното 20:30 Добрият шеф / El Buen patron, 120’
Euro Cinema 18:30 Герой / A Hero, 127’
G8 19:00 Кръстоносният поход / La Croisade, 67’
Люмиер 19:00 Царят на смеха / Qui rido io, 133’
Френски институт 19:00 Диаболичните / Led Diaboliques, 117’
Влайкова 20:00 Сърцето ми танцува / Explota Explota, 116’

вторник, 23 ноември 2021
18:30 Кръстоносният поход / La Croisade, 67’ Люмиер
20:00 Младите любовници / Les Jeunes amants, 112’ Люмиер
19:00 Чичо Коледа / Uncle Claus, 119’ Зала 1
18:15 Докато си жив / De son vivant, 92’ Одеон
20:00 Наелектризиращият живот на Луис Уейн /The Electrical Life of Louis Wain, 111’ Одеон
20:00 Паралелни майки / Madres paralelas, 120’ Влайкова
18:00 Обичахме се толкова много / C’eravamo tanto amati, 124’ Дом на киното
20:30 Белфаст / Belfast, 98’ Дом на киното
19:00 Островът на Бергман / Bergman Island, 112’ G8 G8
18:30 Добрият шеф / El Buen patron, 120’ Euro Cinema
19:00 Сияние на жена / Clair de femme, 98’ Френски институт

сряда, 24 ноември 2021
18:00 Последният автобус / The Last Bus, 86’ Люмиер
19:45 Между два свята / Ouistreham, 106’ Люмиер
18:00 Белфаст / Belfast, 98’ Одеон
20:00 Любовите на Анаис / Les Amours d’Anaïs, 98’ Одеон
20:00 Добрият шеф / El Buen patron, 120’ Влайкова
18:30 Херцогът / The Duke, 96’ Дом на киното
19:00 Герой / A Hero, 127’ G8
18:30 Кралят на целия свят / El Rey de todo el mundo, 95’ Euro Cinema
19:00 Младите любовници / Les Jeunes amants, 112’ Френски институт

четвъртък, 25 ноември 2021
18:00 Докато си жив / De son vivant, 92’ Люмиер
19:45 Белфаст / Belfast, 98’ Люмиер
18:30 Кръстоносният поход / La Croisade, 67’ Одеон
20:00 На ръба на риска / Cliff Walkers, 120’ Одеон
20:00 Островът на Бергман / Bergman Island, 112’ Влайкова
18:00 Любов моя, помогни ми / Amore mio aiutami, 122’ Дом на киното
19:00 Кралят на целия свят / El Rey de todo el mundo, 95’ G8
18:30 Младите любовници / Les Jeunes amants, 112’ Euro Cinema
19:00 Между два свята / Ouistreham, 106’ Френски институт

петък, 26 ноември 2021
19:00 Респект / Respect, 145’ Люмиер
19:00 Камбаната. Спектакъл на Деян Донков, 150’ Зала 1 НДК
18:00 Кралят на целия свят / El Rey de todo el mundo, 95’ Одеон
20:00 Островът на Бергман / Bergman Island, 112’ Одеон
20:00 Любовите на Анаис / Les Amours d’Anaïs, 98’ Влайкова
18:00 Царят на смеха / Qui rido io, 133’ Дом на киното
19:15 Фортунела / Fortunella 101’ G8
18:45 Брак по италиански / Matrimonio all’italiana, 102’ Euro Cinema
19:00 Анет / Annette, 141’ Френски институт Френски институт

събота, 27 ноември 2021
14:45 Любов моя, помогни ми / Amore mio aiutami, 122’ Люмиер
17:15 Река / River, 75’Люмиер
18:45 Човешкият глас / The Human Voice, 30’ Люмиер
19:30 Сърцето ми танцува / Explota Explota, 116’ Люмиер
19:00 Домът на Gucci / House of Gucci, 160’ Зала 1 НДК
15:00 Диаболичните / Led Diaboliques, 117’ Одеон
17:15 Добрият шеф / El Buen patron, 120’ Одеон
19:30 Анет / Annette, 141’ Одеон
16:00 Брак по италиански / Matrimonio all’italiana, 102’ Влайкова
20:00 Белфаст / Belfast, 98’ Влайкова
13:00 Фортунела / Fortunella 101’ Дом на киното
15:00 Кулинарно пътуване из Гърция / The Trip To Greece, 103’Дом на киното
17:00 Последният автобус / The Last Bus, 86’ Дом на киното
15:00 Младите любовници / Les Jeunes amants, 112’ G8
17:15 Респект / Respect, 145’ G8
14:30 Сияние на жена / Clair de femme, 98’ Euro Cinema
16:30 Царят на смеха / Qui rido io, 133’ Euro Cinema
19:00 Сестри / Soeurs, 99’ Френски институт

неделя, 28 ноември 2021
14:30 Пътят на едно разглезено дете / Itinéraire d’un enfant gate, 125’ Люмиер
17:00 Кралят на целия свят / El Rey de todo el mundo, 95’ Люмиер
19:00 Наелектризиращият живот на Луис Уейн /The Electrical Life of Louis Wain, 111’ Люмиер
14:45 Любов моя, помогни ми / Amore mio aiutami, 122’ Одеон
17:00 Царят на смеха / Qui rido io, 133’ Одеон
19:30 Най-лошата личност на света / The Worst Person in the World, 127’ Одеон
18:00 Херцогът / The Duke, 96’ Влайкова
12:15 Диаболичните / Led Diaboliques, 117’ Дом на киното
14:30 Река / River, 75’ Дом на киното
16:00 Герой / A Hero, 127’ Дом на киното
18:30 Кръстоносният поход / La Croisade, 67’ Дом на киното
20:00 Анет / Annette, 141’ Дом на киното
14:15 Брак по италиански / Matrimonio all’italiana, 102’ G8
16:30 Добрият шеф / El Buen patron, 120’ G8
13:45 Фортунела / Fortunella 101’ Euro Cinema
15:45 Респект / Respect, 145’ Euro Cinema
19:00 Младите любовници / Les Jeunes amants, 112’ Френски институт

понеделник, 29 ноември 2021
18:00 Отново съм тук!!!! / Here I Am, Again!!!!, 105’ Люмиер
20:30 Отново съм тук!!!! / Here I Am, Again!!!!, 105’Люмиер
18:15 Човешкият глас / The Human Voice, 30’ Одеон
19:00 Уестсайдска история / West Side Story, 153’ Одеон
20:00 Кралят на целия свят / El Rey de todo el mundo, 95’ Влайкова
18:30 Младите любовници / Les Jeunes amants, 112’ Дом на киното
19:00 Сияние на жена / Clair de femme, 98’ G8
18:30 Херцогът / The Duke, 96’ Euro Cinema
19:00 Кръстоносният поход / La Croisade, 67’ Френски институт

вторник, 30 ноември 2021
18:00 Херцогът / The Duke, 96’ Люмиер
20:00 Сестри / Soeurs, 99’ Люмиер
18:00 Обичахме се толкова много / C’eravamo tanto amati, 124’ Одеон
20:15 Последният автобус / The Last Bus, 86’Одеон
19:00 Кръстоносният поход / La Croisade, 67’ Влайкова
17:00 Сияние на жена / Clair de femme, 98’ Дом на киното
18:45 Кралят на целия свят / El Rey de todo el mundo, 95’ Дом на киното
20:30 Най-лошата личност на света / The Worst Person in the World, 127’ Дом на киното
19:00 Паралелни майки / Madres paralelas, 120’ G8
19:00 Сърцето ми танцува / Explota Explota, 116’ Euro Cinema
19:00 Докато си жив / De son vivant, 92’ Френски институт

сряда, 1 декември 2021
18:00 Белфаст / Belfast, 98’ Люмиер
20:00 Любовите на Анаис / Les Amours d’Anaïs, 98’ Люмиер
18:00 Сияние на жена / Clair de femme, 98’ Одеон
20:00 Сестри / Soeurs, 99’ Одеон
20:00 Наелектризиращият живот на Луис Уейн /The Electrical Life of Louis Wain, 111’ Влайкова
18:15 Сърцето ми танцува / Explota Explota, 116’Дом на киното
19:00 Най-лошата личност на света / The Worst Person in the World, 127’ G8
18:30 Островът на Бергман / Bergman Island, 112’ Euro Cinema
19:00 Пътят на едно разглезено дете / Itinéraire d’un enfant gate, 125’ Френски институт

четвъртък, 2 декември 2021
18:00 Пътуване към мечтата / The Peanut Butter Falcon, 97’ Люмиер
20:15 Най-лошата личност на света / The Worst Person in the World, 127’ Люмиер
18:00 Пътят на едно разглезено дете / Itinéraire d’un enfant gate, 125’ Одеон
20:15 Херцогът / The Duke, 96’ Одеон
20:00 Герой / A Hero, 127’ Влайкова
18:00 Брак по италиански / Matrimonio all’italiana, 102’ Дом на киното
20:00 Уестсайдска история / West Side Story, 153’ Дом на киното
19:00 Белфаст / Belfast, 98’ G8
18:30 Паралелни майки / Madres paralelas, 120’ Euro Cinema
19:00 Анет / Annette, 141’ Френски институт

събота, 4 декември 2021
16:00 Обичахме се толкова много / C’eravamo tanto amati, 124’ Люмиер
18:30 Респект / Respect, 145’ Люмиер

неделя, 5 декември 2021
17:00 Човешкият глас / The Human Voice, 30’ Люмиер
18:00 Уестсайдска история / West Side Story, 153’ Люмиер

Проектът Киномания се реализира с подкрепата на Министерството на културата и е част от Календара на културните събития за 2021 г. на Столична община.

  • Град:

    София

  • Адрес:

    виж програмата

Дата

16.ноем.2021 - 05.дек.2021
В момента...

Тип събитие

Вечерно

Локация

София
Категория
  • Град:

    София

  • Адрес:

    виж програмата